SABnzbd-develop - en to cs translation catalogue (418 entries)

note: Notification - Status page, table column header, actual message
en: Warning
cs: Výstrahy

note: Notification
en: Error
cs: Chyba

note: Error message
en: Failed to start web-interface
cs: Nezdařilo se spustit webové rozhraní

note: Error message
en: SABYenc disabled: no correct version found! (Found v%s, expecting v%s)
cs: SABYenc vypnut: Nenalezena správná verze! (Nalezena v%s, očekávána v%s)

note: Error message
en: par2 binary... NOT found!
cs: Program par2... nenalezeno!

note: Warning message
en: Your UNRAR version is %s, we recommend version %s or higher.<br />
cs: Nalezen UNRAR verze %s, doporučujeme verzi %s nebo vyšší. <br />

note: Error message
en: unrar binary... NOT found
cs: Program unrar... nenalezen!

en: 7za binary... NOT found!
cs: Program 7za... nenalezen!

en: unzip binary... NOT found!
cs: Program unizip... nenalezen!

note: Error message
en: Essential modules are missing, downloading cannot start.
cs: Chybí základní moduly, stahování nemůže být spustěno.

note: Error message
en: HTTP and HTTPS ports cannot be the same
cs: HTTP a HTTPS porty nemohou být stejné

note: Warning message
en: SABnzbd was started with encoding %s, this should be UTF-8. Expect problems with Unicoded file and directory names in downloads.
cs: SABnzbd spuštěno s kódováním %s, zatímco doporučené je UTF-8. Očekávejte problémy se jmény souborů a adresářů při stahování.

note: Warning message
en: Could not load additional certificates from certifi package
cs: Nezdařilo se nahrát dodatečné certifikáty z balíku certifi.

note: Warning message
en: Disabled HTTPS because of missing CERT and KEY files
cs: HTTPS vypnuto z důvodu chybějících CERT a KEY souborů

note: Warning message
en: Disabled HTTPS because of invalid CERT and KEY files
cs: HTTPS vypnuto z důvodu nevalidních CERT a KEY souborů

note: Error message
en: Failed to start web-interface:
cs: Nepodařilo se spustit webové rozhraní:

en: SABnzbd %s started
cs: SABnzbd %s spustěno

en: SABnzbd shutdown finished
cs: Vypnutí SABnzbd dokončeno

note: Warning message
en: Signal %s caught, saving and exiting...
cs: Zachycen signál %s, ukládám a ukončuji...

note: Error message
en: Fatal error at saving state
cs: Neopravitelná chyba při ukládání  stavového souboru

en: Trying to fetch NZB from %s
cs: Zkouším stáhnout NZB z %s

note: Error message
en: Saving %s failed
cs: Ukládání %s selhalo

note: Error message
en: Cannot create temp file for %s
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor pro %s

note: Warning message
en: Trying to set status of non-existing server %s
cs: Zkouším aktualizovat stav neexistujícího serveru %s

note: Error message
en: Failure in tempfile.mkstemp
cs: Chyba v tempfile.mkstemp

note: Error message
en: Loading %s failed
cs: Načítání %s selhalo

note: Warning message
en: Cannot access PID file %s
cs: Nelze přistoupit k PID souboru %s

en: Email succeeded
cs: Email funční

en: Test Notification
cs: Otestovat notifikace

en: &nbsp;Resolving address
cs: Překládám adresu

en: unknown
cs: neznámé

note: No value, used in dropdown menus - Job details page, select no files
en: None
cs: Žádný

note: Default value, used in dropdown menus
en: Default
cs: Výchozí

note: Error message
en: Failed to compile regex for search term: %s
cs: Nepodařilo se zkompilovat regex pro hledaný výraz: %s

note: Warning message
en: Too little diskspace forcing PAUSE
cs: Příliš málo místa na disku, přenos POZASTAVEN

note: Error message
en: Disk full! Forcing Pause
cs: Plný disk! Vynucené pozastavení

note: Error message
en: Disk error on creating file %s
cs: Probém s vytvořením souboru %s na disku

note: Error message
en: Fatal error in Assembler
cs: Neopravitelná chyba v Assembleru

note: Warning message
en: Paused job "%s" because of encrypted RAR file (if supplied, all passwords were tried)
cs: Pozastavený úkol "%s" z důvodu zaheslovaného RAR souboru (vyzkoušeli jsme všechna zadaná hesla)

note: Warning message
en: Aborted job "%s" because of encrypted RAR file (if supplied, all passwords were tried)
cs: Ukončený úkol "%s" z důvodu zaheslovaného RAR souboru (vyzkoušeli jsme všechna zadaná hesla)

en: Aborted, encryption detected
cs: Ukončeno, detekováno šifrování

en: Unwanted extension is in rar file %s
cs: Neočekávaná přípona v rar souboru %s

en: Aborted, unwanted extension detected
cs: Přerušeno, nalezena neočekávaná připona

note: Warning message
en: Paused job "%s" because of rating (%s)
cs: Pozastavený úkol "%s" kvůli hodnocení (%s)

note: Warning message
en: Aborted job "%s" because of rating (%s)
cs: Zrušený úkol "%s" kvůli hodnocení (%s)

en: Aborted, rating filter matched (%s)
cs: Zrušeno, zachyceno hodnotícím filtrem (%s)

en: passworded
cs: zaheslováno

en: keywords
cs: klíčová slova

note: Warning message
en: Quota spent, pausing downloading
cs: Kvóta přesažena, pozastavuji stahování

en: %s is not a valid email address
cs: %s není validní emailová adresa

en: Server address required
cs: Adresa serveru je vyžadována

note: Warning message
en: Configuration locked, cannot save settings
cs: Konfigurace uzamčena, nelze uložit nastavení

note: Error message
en: Cannot write to INI file %s
cs: Nelze zapisovat do INI souboru %s

note: Error message
en: Cannot create backup file for %s
cs: Nelze vytvořit zálohu souboru %s

en: Incorrect parameter
cs: Nesprávný parametr

en: %s is not a correct octal value
cs: %s není hodnota v osmičkové soustavě

en: UNC path "%s" not allowed here
cs: UNC cesta "%s" zde není povolena

en: Error: Queue not empty, cannot change folder.
cs: Chyba: Fronta nené prázdná, nelze změnit složku.

note: Error message
en: Cannot write to History database, check access rights!
cs: Nelze zapisovat do databáze historie, zkontrolujte oprávnění!

note: Error message
en: Damaged History database, created empty replacement
cs: Poškozená databáze historie, nahradtě prázdnou databází

note: Error message
en: SQL Command Failed, see log
cs: Spustění SQL příkazu selhalo, zkontrolujte log

note: Error message
en: Failed to close database, see log
cs: Nezdařilo se uzavření databáze, zkontrolujte log

note: Warning message
en: Decoder failure: Out of memory
cs: Chyba dekodéru: nedostatek paměti

en: UUencode detected, only yEnc encoding is supported [%s]
cs: Detekováno UUencode, pouze yEnc je podporováno [%s]

note: Warning message
en: Unknown Error while decoding %s
cs: Neznámá chyba při dekódování %s

en: Direct Unpack
cs: Přímé rozbalení

note: PP status - History: job status
en: Completed
cs: Dokončeno

en: Unpacked %s files/folders in %s
cs: Soubory/složky %s rozbaleny do %s

note: Warning message
en: Direct Unpack was automatically enabled.
cs: Přímé rozbalení bylo automaticky zapnuto.

en: Jobs will start unpacking during the downloading to reduce post-processing time. Only works for jobs that do not need repair.
cs: Úkol se začne rozbalovat během stahování pro redukci času post-procesingu. Funguje pouze pro úkoly, které nepotřebují opravu.

note: Error message
en: Cannot read Watched Folder %s
cs: Nelze číst ze "Sledované" složky %s

en: Resuming
cs: Obnovování

note: PP status - Priority pick list
en: Paused
cs: Pozastaveno

note: Warning message
en: You must set a maximum bandwidth before you can set a bandwidth limit
cs: Musíte nastavit maximální rychlost linky předtím než začnete nastavovat limity pro přenos

note: Warning message
en: Cannot connect to server %s [%s]
cs: Nelze se připojit k serveru %s [%s]

en: Server name does not resolve
cs: Nebylo možné přeložit jméno serveru

note: Warning message
en: Server %s will be ignored for %s minutes
cs: Server %s bude ignorován po dobu %s minut

note: Warning message
en: Too many connections to server %s
cs: Příliš mnoho spojení k serveru %s

note: Warning message
en: Probable account sharing
cs: Pravděpodobné sdílení účtu

note: Error message
en: Failed login for server %s
cs: Přihlášení k serveru %s se nezdařilo

note: Error message
en: Suspect error in downloader
cs: Nejspíše chyba downloaderu

en: Shutting down
cs: Vypínání

en: Failed to connect to mail server
cs: Připojení k poštovnímu serveru se nezdařilo

en: Failed to initiate TLS connection
cs: Nezdařilo se inicializovat TLS spojení

en: The server didn't reply properly to the helo greeting
cs: Server neodpověděl správně na HELO pozdrav

en: Failed to authenticate to mail server
cs: Nezdařilo se přihlášení k poštovnímu serveru

en: No suitable authentication method was found
cs: Žádná použitelná autentizační metoda nenalezena

en: Unknown authentication failure in mail server
cs: Neznámá chyba přihlášení k poštovnímu serveru

en: Failed to send e-mail
cs: Nezdařilo se odeslat e-mail

en: Failed to close mail connection
cs: Nezdařilo se uzavřít spojení pro mail

en: Cannot send, missing required data
cs: Nelze odeslat, chybějí požadovaná data

note: Error message
en: Cannot find email templates in %s
cs: Nepodařilo se najít poštovní šablony v %s

en: No recipients given, no email sent
cs: Nebyli zadáni přijemci, žádný email neodeslán

note: Error message - Warning message
en: Cannot read %s
cs: Nelze číst %s

en: No email templates found
cs: Nenalezeny poštovní šablony

en: Cannot create directory %s
cs: Nelze vytvořit adresář %s

en: %s directory: %s error accessing
cs: Adresář %s: chyba přístupu k %s

note: Error message
en: Cannot change permissions of %s
cs: Nelze změnit oprávnění adresáře %s

note: Error message
en: Failed making (%s)
cs: Chyba vytváření (%s)

note: Error message
en: Failed moving %s to %s
cs: Chyba přesunu %s do %s

en: Refused connection with hostname "%s" from:
cs: Odmítnuté spojení s hostem "%s" z:

en: User logged in to the web interface
cs: Uživatel přihlášen do webového rozhraní

note: Notification
en: User logged in
cs: Uživatel přihlášen

en: API Key missing, please enter the api key from Config->General into your 3rd party program:
cs: Chybějící API klíč , prosím zadejte api klíč z Nastavení->Obecné do svého programu třetí strany:

en: API Key incorrect, Use the api key from Config->General in your 3rd party program:
cs: Nesprávný API klíč, použijte api klíč z Nastavení->Obecné ve vašem programu třetí strany:

en: Authentication missing, please enter username/password from Config->General into your 3rd party program:
cs: Chybějící přihlašovací údaje, prosím zadejte jméno/heslo z Nastavení->Obecné do vašeho programu třetí strany:

en: Authentication failed, check username/password.
cs: Přihlášené selhalo, zkontrolujte jméno a heslo.

note: Warning message
en: Unsuccessful login attempt from %s
cs: Nezdařený pokus o přihlášení od %s

en: Warning: LOCALHOST is ambiguous, use numerical IP-address.
cs: Upozornění: LOCALHOST je nejednoznačný, použijte numerickou IP adresu.

en: Server address "%s:%s" is not valid.
cs: Adresa serveru "%s:%s" není správná.

note: Config->RSS, tab header
en: Feed
cs: Kanál

en: Daily
cs: Denně

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Sunday
cs: Neděle

en: off
cs: vypnuto

en: Undefined server!
cs: Nedefinovaný server!

en: ERROR:
cs: CHYBA:

en: Back
cs: Zpět

en: Update Available!
cs: Dostupná aktualizace!

note: Error message
en: Failed to upload file: %s
cs: Nezdařilo se nahrát soubor: %s

note: Error message
en: Error creating SSL key and certificate
cs: Chyba při vytváření SSL klíče a certifikátu

note: Warning message
en: Your password file contains more than 30 passwords, testing all these passwords takes a lot of time. Try to only list useful passwords.
cs: Vaš soubor s hesly obsahuje více než 30 záznamů, použití všech těchto hesel vude trvat dlouho. Zkuste omezit počet hesel.

note: Warning message
en: Failed to read the password file %s
cs: Nezdařilo se přečíst soubor s hesly %s

en: Running script
cs: Běžící skript

en: [%s] Error "%s" while joining files
cs: [%s] Chyba "%s" během spojování souborů

note: Error message
en: Error "%s" while running file_join on %s
cs: Chyba "%s" v průběhu file_join pro %s

en: [%s] Joined %s files
cs: [%s] Spojeno %s souborů

en: Unpacking failed, %s
cs: Rozbalení selhalo, %s

en: [%s] Error "%s" while unpacking RAR files
cs: [%s] Chyba "%s" během rozbalování RAR souborů

note: Error message
en: Error "%s" while running rar_unpack on %s
cs: Chyba "%s" v průběhu rar_unpack pro %s

note: Warning message
en: Deleting %s failed!
cs: Mazání %s selhalo!

en: Unpacking
cs: Rozbaluji

note: Warning message
en: ERROR: unable to find "%s"
cs: CHYBA: nepodařilo se najít "%s"

en: Unpacking failed, CRC error
cs: Rozbalování selhalo, CRC chyba

note: Warning message
en: ERROR: CRC failed in "%s"
cs: CHYBA: CRC selhalo pro "%s"

en: Unpacking failed, file too large for filesystem (FAT?)
cs: Rozbalování selhalo, soubor je příliš velký pro souborový systém (FAT?)

note: Error message
en: ERROR: File too large for filesystem (%s)
cs: CHYBA: Soubor je příliš velký pro souborový systém (%s)

note: Error message
en: Unpacking failed, write error or disk is full?
cs: Rozbalování selhalo, chyba zápisu nebo plný disk?

note: Error message
en: ERROR: write error (%s)
cs: CHYBA: chyba zápisu (%s)

en: Unpacking failed, path is too long
cs: Rozbalování selhalo, cesta k souboru je příliš dlouhá.

note: Error message
en: ERROR: path too long (%s)
cs: CHYBA: cesta k souboru je příliš dlouhá (%s)

en: ERROR: %s
cs: CHYBA: %s

en: Unusable RAR file
cs: Nepoužitelný RAR soubor

en: Corrupt RAR file
cs: Porušený RAR soubor

en: %s files in %s
cs: %s souborů v %s

en: Trying 7zip with password "%s"
cs: Zkouším 7zip s heslem "%s"

en: Could not unpack %s
cs: Nelze robalit %s

en: Quick Checking
cs: Rychlá kontrola

note: PP phase "repair"
en: Repair
cs: Opravit

en: [%s] Quick Check OK
cs: [%s] Rychlá kontrola OK

en: Starting Repair
cs: Spouštím opravu

en: Repairing failed, %s
cs: Oprava selhala, %s

note: Error message
en: Error %s while running par2_repair on set %s
cs: Chyba %s při spoustění par2_repair na skupině %s

note: Error message
en: Error "%s" while running par2_repair on set %s
cs: Chyba "%s" při spoustění par2_repair na skupině %s

en: [%s] PAR2 received incorrect options, check your Config->Switches settings
cs: [%s] Špatné nastavení PAR2, zkontrolujte volby v Konfigurace->Přepínače

en: [%s] Verified in %s, all files correct
cs: [%s] Zkontrolováno v %s, všechny soubory jsou spravné

en: [%s] Verified in %s, repair is required
cs: [%s] Zkontrolováno v %s, je nutná oprava

en: Invalid par2 files or invalid PAR2 parameters, cannot verify or repair
cs: Nesprávné par2 soubory nebo nesprávné parametry PAR2, nelze zkontrolovat ani opravit

en: Fetching %s blocks...
cs: Stahuji %s bloků...

en: Fetching
cs: Stahuji

en: Repair failed, not enough repair blocks (%s short)
cs: Oprava se nezdařila, nedostatek bloků k opravě (chybí %s)

en: Repairing
cs: Opravuji

en: [%s] Repaired in %s
cs: [%s] opraveno v %s

en: Verifying repair
cs: Ověřuji opravu

note: Notification
en: Disk full
cs: Plný disk

en: Verifying
cs: Ověřuji

en: Checking extra files
cs: Kontroluji další soubory

note: PP status
en: Checking
cs: Kontroluji

en: Trying SFV verification
cs: Zkouším SFV ověření

en: This server does not allow SSL on this port
cs: Tento server nepovoluje SSL na tomto portu

en: Certificate hostname mismatch: the server hostname is not listed in the certificate. This is a server issue.
cs: Certifikát nesouhlasí se jménem serveru: jméno serveru není obsaženo v certifikátu. Toto je chyba serveru.

en: Certificate not valid. This is most probably a server issue.
cs: Certifikát není validní. Pravděpodobně chyba serveru.

en: Server %s uses an untrusted certificate [%s]
cs: Server %s používá nedůvěryhodný certifikát [%s]

note: Notification
en: Startup/Shutdown
cs: Spuštění/Vypnutí

note: Notification - Pause downloading - Four way switch for duplicates - Config->Scheduling
en: Pause
cs: Pozastavit

note: Notification - Resume downloading - Config->Scheduling
en: Resume
cs: Obnovit stahování

note: Notification - Config->RSS after adding to queue
en: Added NZB
cs: NZB přidáno

en: Post-processing started
cs: Začal post-procesing

note: Notification
en: Job finished
cs: Úkol dokončen

note: Notification
en: Job failed
cs: Úkol neuspěšný

note: Notification
en: Queue finished
cs: Fronta dokončena

note: Notification
en: Other Messages
cs: Ostatní zprávy

en: Not available
cs: Nedostupné

en: Failed to send macOS notification
cs: Nepodařilo se odeslat macOS oznámení

note: Warning message
en: Failed to send Prowl message
cs: Nepodařilo se odeslat Prowl zprávu

note: Error message
en: Bad response from Pushover (%s): %s
cs: Nesprávná odpověd z Pushover (%s): %s

note: Error message - Warning message
en: Failed to send pushover message
cs: Nezdařilo se odeslat pushover zprávu

note: Error message
en: Bad response from Pushbullet (%s): %s
cs: Nesprávná odpověd z Pushbullet (%s): %s

note: Warning message
en: Failed to send pushbullet message
cs: Nezdařilo se odeslat pushbullet zprávu

note: Error message
en: Script returned exit code %s and output "%s"
cs: Skript vrátil návratový kód %s a výstup "%s"

en: Notification script "%s" does not exist
cs: Notifikační skript "%s" neexistuje

en: Failed to send Windows notification
cs: Nepodařilo se odeslat Windows oznámení

note: Warning message
en: Failed to import %s files from %s
cs: Nezdařilo se importovat %s souborů z %s

note: Error message
en: Error while adding %s, removing
cs: Chyba při přidávání %s, odstraněno

note: Error message
en: Error removing %s
cs: Chyba při odstraňování %s

note: Error message
en: Incompatible queuefile found, cannot proceed
cs: Nekompatibilní soubor fronty, nelze pokračovat

en: NZB added to queue
cs: NZB přidáno do fronty

note: Warning message
en: Invalid NZB file %s, skipping (reason=%s, line=%s)
cs: Nesprávný NZB soubor %s, přeskakuji (důvod=%s, řádek=%s)

note: Warning message
en: Empty NZB file %s
cs: Prázdný NZB soubor %s

note: Warning message
en: Ignoring duplicate NZB "%s"
cs: Ignoruji duplikátní NZB "%s"

note: Warning message
en: Failing duplicate NZB "%s"
cs: Nezdařilo se duplikovat NZB "%s"

note: Warning message
en: Duplicate NZB
cs: Duplikátní NZB

note: Warning message
en: Pausing duplicate NZB "%s"
cs: Pozastavuji duplikátní NZB "%s"

note: Warning message
en: Unwanted Extension in file %s (%s)
cs: Nechtěná přípona v souboru %s (%s)

en: Aborted, cannot be completed
cs: Zrušeno, nelze dokončit

note: Error message
en: Error importing %s
cs: Chyba při importu %s

en: DUPLICATE
cs: DUPLIKÁT

en: ENCRYPTED
cs: ŠIFROVANÉ

en: TOO LARGE
cs: PŘÍLIŠ VELKÝ

en: INCOMPLETE
cs: NEKOMPLETNÍ

en: UNWANTED
cs: NECHTĚNÝ

en: FILTERED
cs: FILTROVANÝ

en: WAIT %s sec
cs: ČEKÁNÍ %s s

en: PROPAGATING %s min
cs: PROPAGUJI %s min

en: Downloaded in %s at an average of %sB/s
cs: Staženo do %s s průměrnou rychlostí %s B/s

note: Job details page, file age column header
en: Age
cs: Stáří

note: Footer: indicator of warnings
en: Warnings
cs: Výstrahy

en: Idle
cs: Nečinný

note: Main menu item
en: Queue
cs: Fronta

note: Queue page button
en: Purge Queue
cs: Vyprázdnit frontu

note: Main menu item
en: History
cs: Historie

note: History page button
en: Purge History
cs: Vyprázdnit historii

en: Limit Speed
cs: Omezit rychlost

note: One minute
en: min
cs: minuta

note: #: Config->Scheduler
en: Scan watched folder
cs: Zkontrolovat sledovanou složku

en: Restart without login
cs: Restart bez přihlášení

en: Empty
cs: Prázdný

en: Stopping...
cs: Zastavuji...

en: Fatal error
cs: Neopravitelná chyba

en: Access denied
cs: Přístup odepřen

en: Moving
cs: Přesun

en: Sent %s to queue
cs: Odesláno %s do fronty

note: Error message
en: Error renaming "%s" to "%s"
cs: Nezdařilo se přejmenovat "%s" na "%s"

en: Failed to move files
cs: Nezdařilo se přesunout soubory

en: Running user script %s
cs: Spouštím uživatelský skript %s

en: Ran %s
cs: Spuštěno %s

en: Script exit code is %s
cs: Navratový kód skriptu je %s

en: More
cs: Více

note: Error message
en: Post Processing Failed for %s (%s)
cs: Postprocesing selhal pro %s (%s)

note: Error message
en: see logfile
cs: více v protokolovacím souboru

en: Download Failed
cs: Stahování selhalo

en: Download Completed
cs: Stahování dokončeno

note: Error message
en: Removing %s failed
cs: Odstraňování %s selhalo

note: Error message
en: Failed to hibernate system
cs: Nezdařilo se hibernovat systém

en: API Key
cs: API klíč

note: Queue page button or entry box
en: Pause for
cs: Pozastavit na

en: Pause for 5 minutes
cs: Pozastavit na 5 minut

en: Pause for 15 minutes
cs: Pozastavit na 15 minut

en: Pause for 30 minutes
cs: Pozastavit na 30 minut

en: Pause for 1 hour
cs: Pozastavit na 1 hodinu

en: Pause for 3 hours
cs: Pozastavit na 3 hodiny

en: Pause for 6 hours
cs: Pozastavit na 6 hodin

en: Remaining
cs: Zbývá

en: Add NZB
cs: Přidat NZB

note: PP phase "script" - Notification Script settings
en: Script
cs: Skript

note: #: Config->Scheduler
en: Pause All
cs: Pozastavit vše

note: Config->Scheduler
en: Pause low prioirty jobs
cs: Pozastavit úkoly s nízkou prioritou

note: Config->Scheduler
en: Pause normal prioirty jobs
cs: Pozastavit úkoly s normální prioritou

note: Config->Scheduler
en: Pause high prioirty jobs
cs: Pozastavit úkoly s vysokou prioritou

note: Config->Scheduler
en: Pause jobs with category
cs: Pozastavit úkoly v kategorii

note: Prowl priority - Priority pick list
en: Normal
cs: Normální

note: Prowl priority - Priority pick list
en: High
cs: Vysoká

note: Prowl priority - Priority pick list
en: Low
cs: Nízká

note: One hour
en: hour
cs: hodina

note: Multiple hours
en: hours
cs: hodin

note: Multiple minutes
en: mins
cs: minut

note: One second
en: sec
cs: sekunda

note: Multiple seconds
en: seconds
cs: sekund

en: day
cs: den

en: days
cs: dní

en: week
cs: týden

en: Month
cs: měsíc

en: Year
cs: Rok

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Květen

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Day of month
cs: Den v měsíci

en: This week
cs: Tento týden

en: This month
cs: Tento měsíc

en: Today
cs: Dnes

en: Total
cs: Celkem

en: Custom
cs: Vlastní

note: Config: startup parameters of SABnzbd - Notification Script settings
en: Parameters
cs: Parametry

en: Python Version
cs: Verze pythonu

note: Home page of the SABnzbd project
en: Home page
cs: Domovská stránka

note: Used in "IRC or IRC-Webaccess"
en: or
cs: nebo

en: Send
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Log in
cs: Přihlásit

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Remember me
cs: Zapamatuj si mě

note: "Save" button
en: Save
cs: Uložit

note: Used in confirmation popups
en: Delete all downloaded files?
cs: Smazat všechny stažené soubory?

note: Main menu item
en: Config
cs: Nastavení

note: Main menu item - History table header
en: Status
cs: Stav

note: Main menu item
en: Forum
cs: Fórum

note: Main menu item
en: General
cs: Obecné

note: Main menu item
en: Folders
cs: Složky

note: Main menu item
en: Switches
cs: Přepínače

note: Main menu item
en: Notifications
cs: Upozornění

note: Main menu item
en: Categories
cs: Kategorie

note: Main menu item
en: Sorting
cs: Řazení

note: Main menu item
en: Search
cs: Vyhledávání

en: PAUSED
cs: POZASTAVENO

note: Add NZB to queue (button) - Add NZB to queue (header)
en: Add
cs: Přidat

note: Add NZB file to queue (header
en: Add File
cs: Přidat soubor

note: Job category
en: Category
cs: Kategorie

note: Server priority
en: Priority
cs: Priorita

note: Post processing pick list
en: +Repair
cs: +Opravit

note: Post processing pick list
en: +Unpack
cs: +Rozbalit

note: Post processing pick list
en: +Delete
cs: +Smazat

note: Priority pick list
en: Force
cs: Vynucené

note: Priority pick list
en: Stop
cs: Zastaveno

note: Add NZB Dialog
en: Enter URL
cs: Zadejte URL

note: Queue page end-of-queue action
en: Shutdown PC
cs: Vypnout PC

note: Queue page end-of-queue action
en: Standby PC
cs: Uspat PC

note: Queue page end-of-queue action
en: Hibernate PC
cs: Hibernovat PC

note: Queue page end-of-queue action
en: Shutdown SABnzbd
cs: Vypnout SABnzbd

note: Queue page selection menu or entry box
en: Speed Limit
cs: Limit rychlosti

note: Queue page table column header - Job details page
en: Name
cs: Jméno

note: Queue page table column header, "age of the NZB"
en: AGE
cs: Stáří

note: Queue page button
en: Retry
cs: Opakovat

note: Queue end-of-queue selection box
en: Actions
cs: Akce

note: Queue page table, script selection menu
en: Scripts
cs: Skripty

note: Queue page button
en: Purge NZBs
cs: Vymazat všechny NZB

note: Queue page button
en: Purge NZBs & Delete Files
cs: Vymazat všechny NZB a smazat soubory

note: Retry all failed jobs dialog box
en: Retry all failed jobs
cs: Opakovat všechny nedokončené úkoly

note: Queue page button
en: Remove NZB
cs: Odstranit NZB

note: Queue page button
en: Remove NZB & Delete Files
cs: Odstranit NZB a smazat soubory

en: Reset Quota now
cs: Vynulovat kvótu

note: Button/link hiding History job details
en: Hide details
cs: Skrýt detaily

note: Button/link showing History job details
en: Show details
cs: Zobrazit detaily

note: Button or link showing only failed History jobs. DON'T MAKE THIS VERY LONG!
en: Show Failed
cs: Zobrazit neúspěšné

note: Button or link showing all History jobs
en: Show All
cs: Zobrazit vše

note: History table header - Size of the download quota
en: Size
cs: Velikost

note: Button to delete all failed jobs in History
en: Purge Failed NZBs
cs: Vymazat všechny selhalé NZB

en: Purge Failed NZBs & Delete Files
cs: Vymazat všechny selhalé NZB a smazat soubory

note: Button to delete all completed jobs in History
en: Purge Completed NZBs
cs: Vymazat všechny dokončené NZB

note: Button to delete jobs on current page in History
en: Purge NZBs on the current page
cs: Vymazat NZB na aktuální stránce

note: Path as displayed in History details
en: Path
cs: Cesta

note: Retry all failed jobs in History
en: Retry all failed
cs: Opakovat všechny nedokončené

note: Retry all button for Retry All Failed Jobs
en: Retry All
cs: Opakovat všechny

note: Status page button
en: Show Logging
cs: Zobrazit protokol

note: Status page button
en: Test Email
cs: Otestovat email

note: Status page selection menu
en: Logging
cs: Protokol

note: Status page table header
en: Errors/Warning
cs: Chyby/výstrahy

note: Status page logging selection value
en: + Debug
cs: + Ladění

note: Status page tab header - Server: amount of connections
en: Connections
cs: Spojení

note: Status page, table header
en: Latest Warnings
cs: Poslední výstrahy

note: Status page button
en: clear
cs: vymazat

note: Status page button
en: Unblock
cs: Odblokovat

note: Status page, indicator that server is enabled
en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Local IPv4 address
cs: Místní IPv4 adresa

en: Public IPv4 address
cs: Veřejná IPv4 adresa

en: IPv6 address
cs: IPv6 adresa

en: Nameserver / DNS Lookup
cs: DNS server / DNS dotazy

en: CPU Model
cs: Model procesoru

note: Do not translate Pystone
en: System Performance (Pystone)
cs: Výkon systému (Pystone)

en: Download folder speed
cs: Rychlost složky pro download

en: Complete folder speed
cs: Rychlost složko pro dokončené

en: Internet Bandwidth
cs: Rychlost internetu

en: Repeat test
cs: Opakovat test

en: Test download
cs: Otestovat rychlost stahování

note: Main config page, how much cache is in use
en: Used cache
cs: Využití cache

en: Enable Unzip
cs: Povolit Unzip

en: Enable 7zip
cs: Povolit 7zip

en: Version
cs: Verze

note: Indicates that server is Backup server in Status page
en: Backup
cs: Záloha

en: SABnzbd Port
cs: SABnzbd port

en: Web Interface
cs: Webové rozhraní

en: SABnzbd Username
cs: SABnzbd uživatelské jméno

en: SABnzbd Password
cs: SABnzbd heslo

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Enable HTTPS
cs: Povolit HTTPS

en: not installed
cs: není nainstalováno

en: HTTPS Port
cs: HTTPS port

en: HTTPS Certificate
cs: HTTPS certifikát

en: Maximum line speed
cs: Maximální rychlost linky

en: Percentage of line speed
cs: Procento rychlosti linky

en: Jobs
cs: Úlohy

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Restore Defaults
cs: Obnovit výchozí

en: Language
cs: Jazyk

en: Select a web interface language.
cs: Vyberte jazyk webového rozhraní.

en: Help us translate SABnzbd in your language! <br/>Add untranslated texts or improved existing translations here:
cs: Pomozte nám přeložit SABnzbd do vaší řeči! <br/> Doplňte chybějící texty nebo vylepšete existující překlad:

en: Generate New Key
cs: Generovat nový klíč

en: Add NZB files
cs: Přidat NZB soubory

en: User Folders
cs: Uživatelská složka

en: Scripts Folder
cs: Složka se skripty

en: Detect Duplicate Downloads
cs: Detekovat duplicitní stahování

en: Server IP address selection
cs: Výběr IP adresy serveru

en: Randomly selected IP address
cs: Náhodně vybraná IP adresa

en: Quickest IP address, preferring IPv6
cs: Nejrychlejší IP adresa, preferuj IPv6

note: Caption - Button: Add server
en: Add Server
cs: Přidat server

note: Pushover settings
en: Device(s)
cs: Zařízení

note: Notification Scriptsettings
en: Executes a custom script
cs: Spustit vlastní skript

note: Job details page, move file one place up
en: Up
cs: Nahoru

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Retry all
cs: Opakovat vše

en: Fetch NZB from URL
cs: Získat NZB z URL

en: Upload NZB
cs: Nahrát NZB

en: SABnzbd Version
cs: SABnzbd verze

note: Error message
en: Failed to rename: %s to %s
cs: Nezdařilo se přejmenovat: %s na %s

en: Unauthorized access
cs: Neoprávněný přístup
