SABnzbd-develop - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Show Release Notes
da: Vis udgivelsesbemærkninger

en: Support the project, Donate!
da: Støt projektet, donér!

en: Please close "SABnzbd.exe" first
da: Luk venligst "SABnzbd.exe" først

en: This will uninstall SABnzbd from your system
da: Dette vil afinstallere SABnzbd fra dit system

en: Run at startup
da: Kør ved opstart

en: Desktop Icon
da: Skrivebordsikon

en: NZB File association
da: NZB-filtilknytning

en: Delete Program
da: Slet program

en: Delete Settings
da: Slet indstillinger

en: You cannot overwrite an existing installation. \n\nClick `OK` to remove the previous version or `Cancel` to cancel this upgrade.
da: Du kan ikke overskrive en eksisterende installation. \n\nKlik `OK` for at fjerne den tidligere version eller `Annuller` for at annullere opgraderingen.

en: Your settings and data will be preserved.
da: Dine indstillinger og data vil blive bevaret.
