SABnzbd-develop - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Show Release Notes
ro: Arată Notele de Publicare

en: Support the project, Donate!
ro: Susţine proiectul, Donează!

en: Please close "SABnzbd.exe" first
ro: Închideţi mai întâi "SABnzbd.exe"

en: This will uninstall SABnzbd from your system
ro: Acest lucru va dezinstala SABnzbd din sistem

en: Run at startup
ro: Executare la pornire

en: Desktop Icon
ro: Icoană Desktop

en: NZB File association
ro: Asociere cu Fişierele NZB

en: Delete Program
ro: Şterge Program

en: Delete Settings
ro: Ştergeţi Setări

en: You cannot overwrite an existing installation. \n\nClick `OK` to remove the previous version or `Cancel` to cancel this upgrade.
ro: Nu puteți suprascrie instalarea existentă. \n\nClick `OK` pentru a elimina versiunea anterioară sau `Anulare` pentru a anula actualizarea.

en: Your settings and data will be preserved.
ro: Setările şi informaţiile vor fi salvate.
